Loty do Bergamo z Warszawy na styczeń od 88 zł

SONY DSC

Świetna propozycja, by trochę odetchnąć od polskiej, mroźnej zimy. Urocze małe miasteczko we Włoszech dostępne z Warszawy już za 88 zł. Do wyboru jest całe mnóstwo terminów. Dodatkowo, niedaleko od Bergamo znajduje się słynne jezioro Como, do którego łatwo dostać się koleją z Bergamo. i które bardzo rekomendujemy zobaczyć.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.

Na miejscu zaś najciekawszą opcją do spania wydaje się pensjonat oferujący pokój dla 2 osób ze śniadaniem w cenie 554 zł:

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry