Kontakt

O autorze

Cześć! Nazywam się Piotr i od zawsze byłem poszukiwaczem przygód. Choć nie od razu to sobie uświadomiłem, ale w zasadzie od dziecka uwielbiałem filmy Indiana Jonesa.

Moja pierwsza podróż na własną rękę odbyła się do Budapesztu i pomimo, że było trochę nerwów, było też niesamowicie! To było jak lawina. Po tym wydarzeniu byłem już uzależniony.

Odwiedziłem Malediwy, Chiny, Norwegię, Portugalię, Maderę, Kolumbię, Maltę, Gwatemalę, Indie, Ukrainę (Lwów traktuję jako mój drugi dom) i Turcję.

Najlepszą częścią podróżowania jest dla mnie przygoda. Każde nowe miejsce to nowa okazja, aby wydarzyło się coś ekscytującego. Nigdy nie wiem, co wydarzy się za chwilę, i to jest właśnie część zabawy!

Uwielbiam poznawać nowe kultury i zjeżdżać z utartych szlaków. Kręcą mnie nieoczywiste miejsca. Im dalej od turystów, tym lepiej. Staram się zawsze zaczynać dzień od uśmiechu. Lubię głębokie rozmowy.

Z uwagi na pracę nie mam już nieograniczonego czasu, więc staram się zaplanować podróż, żeby zobaczyć kilka miejsc. Dla mnie idealnie to 2-4 dni w jednym miejscu.

Chcesz się ze mną skontaktować? Wypełnij poniższy formularz!

Salento w Kolumbii

Formularz kontaktu

Przewiń do góry
Last Minute
WYJĄTKOWE OFERTY
Sprawdź listę najczęściej rezerwowanych hoteli na lipcowe wakacje w Turcji, Grecji, Egipcie oraz Bułgarii.
Last Minute
WYJĄTKOWE OFERTY
Sprawdź listę najczęściej rezerwowanych hoteli na lipcowe wakacje w Turcji, Grecji, Egipcie oraz Bułgarii.