O mnie

Zobacz kim jestem oraz przeczytaj o genezie i misji strony Fly Hunter.

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Piotr Starzyński i od zawsze byłem poszukiwaczem przygód. Choć nie od razu to sobie uświadomiłem, ale w zasadzie od dziecka uwielbiałem filmy Indiana Jonesa.

Moja pierwsza podróż na własną rękę odbyła się do Budapesztu i pomimo, że było trochę nerwów, było też niesamowicie! To było jak lawina. Po tym wydarzeniu byłem już uzależniony od odkrywania świata.

Wkrótce potem odwiedziłem Malediwy korzystając z promocji wejścia Emirates do Polski. Szukałem towarzyszy podróży do wymarzonej Sri Lanki, ale chętni byli jedynie na Malediwy i tak wylądowałem na lokalnej wyspie Maafushi wraz z kolegą z forum Fly4Free. Non stop chciałem stawiać poprzeczkę wyżej i wkrótce potem poleciałem do Chin. Tym razem nie oglądając się na innych, wybrałem się sam. Następnie odwiedziłem Norwegię, Portugalię, Maderę, Kolumbię, Maltę, Gwatemalę, Indie, Ukrainę (Lwów traktuję jako mój drugi dom) i Turcję. Byłem też dwukrotnie na Sri Lance, ale także w wielu nietypowych miejscach jak Azerbejdżan czy Rosja. Jeśli interesują Cię moje prywatne doświadczenia, to zobacz mój osobisty blog podróżniczy Misja Świat, gdzie przeczytasz wyłącznie moje relacje.

Najlepszą częścią podróżowania jest dla mnie przygoda. Każde nowe miejsce to nowa okazja, aby wydarzyło się coś ekscytującego. Nigdy nie wiem, co wydarzy się za chwilę, i to jest właśnie część zabawy! Wbrew większości, lubię podróżować, bo to motywuje mnie do większej interakcji z ludźmi.

Uwielbiam poznawać nowe kultury i zjeżdżać z utartych szlaków. Kręcą mnie nieoczywiste miejsca. Im dalej od turystów, tym lepiej. Staram się zawsze zaczynać dzień od uśmiechu. Lubię też głębokie rozmowy.

Z uwagi na pracę nie mam już nieograniczonego czasu, więc staram się zaplanować podróż, żeby zobaczyć kilka miejsc. Dla mnie idealnie to 2-4 dni w jednym miejscu i 10-16 dni w jednym kraju. Żeby nie być anonimowym jak robi większość dziwnych stron załączam swoje zdjęcie z Kolumbii.

Co to jest Fly Hunter?

Serwis Fly Hunter powstał jako miejsce publikowania promocji na bilety lotnicze. Na początku dzieliłem się z czytelnikami okazjami i informacjami, związanymi z zakupem tanich biletów na samolot. Z czasem doszły do tego poradniki w jaki sposób nabyć bilety. Od tego czasu strona Fly Hunter ewoluowała i obecnie:

  • porównuje oferty wyjazdów na wakacje (co pozwala mi w części opłacić koszty prowadzenia strony);
  • publikuje relacje i poradniki wyjazdowe pisane przez osoby z zespołu, które staram się redagować w miarę możliwości.
  • również sam osobiście przygotowuję i piszę wybrane materiały, głównie wskazówki i informacje dotyczące krajów, odwiedzanych przez turystów.

Celem Fly Hunter jest dostarczenie możliwie najbardziej aktualnych i kompletnych informacji dla osób, podróżujących do poszczególnych krajów oraz opcjonalnie umożliwienie im wybrania najlepszej oferty wakacyjnej (dla osób zainteresowanych wyjazdami zorganizowanymi).