Lanzarote

Przemierzaj egzotyczne zakątki Lanzarote!

Zapewne zastanawiasz się, co sprawia, że tę wulkaniczną wyspę warto odwiedzić. Lanzarote, będąca jednym z siedmiu wysp archipelagu Kanaryjskiego, to istna petarda atrakcji i krajobrazów z gatunku tych, które zapierają dech w piersiach.


Krajobrazy niczym z innej planety

Lanzarote, przywodzące na myśl krajobrazy księżycowe, zaskakuje nie tylko oszałamiającymi formacjami wulkanicznymi, lecz także klimatycznymi plażami i ukwieconymi dolinami. Co więcej, wyspa kusi intrygującą sztuką Césara Manrique – miejscowego artysty, który pozostawił trwały ślad na architekturze Lanzarote.

Eksploruj tajemniczy Park Narodowy Timanfaya

Wyrusz w podróż do Parku Narodowego Timanfaya, by odkryć fascynujące wulkaniczne fenomeny i poczuć na własnej skórze potęgę żywiołów. To miejsce, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją, a wyobraźnia przenosi nas w świat science-fiction.

Zakosztuj przepysznych potraw lokalnej kuchni

Lanzarote, będąc przystanią dla smakoszy, oferuje bogactwo tradycyjnych dań i lokalnych produktów. Nie przegap okazji, by zakosztować ziemniaków z wyspy, papas arrugadas, podawanych z palce lizać sosem mojo, czy wyśmienitej ryby z grilla z aromatycznymi ziołami.

Kierunek Lanzarote – Twoja idealna podróż

Zachęcamy do zgłębienia naszego poradnika, gdzie znajdziesz mnóstwo cennych informacji na temat Lanzarote. Poznaj tajniki tego zaczarowanego miejsca, a być może zakochasz się w nim na tyle, by spędzić tam wakacje swojego życia!

Nie zwlekaj – przekonaj się, co sprawia, że Lanzarote to wulkaniczna perła, która zasługuje na Twoją uwagę. Już teraz wykup jedną z wycieczek i wyrusz na podbój Lanzarote – przekonasz się, że to miejsce ma w sobie to coś, które sprawi, że będziesz do niego wracać.

Przewiń do góry