Kategoria: Cypr

Przyjedź na Cypr, wyspę Afrodyty i miłości! Według legendy to na plaży w Pafos z morskiej piany wyszła Afrodyta — bogini miłości. Ta piękna śródziemnomorska destynacja jest idealna na relaksujące wakacje. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas wylegując się na plaży, zwiedzając ciekawe miejsca, czy też jedno i drugie, Cypr będzie miał coś dla Ciebie.

Wyspa podzielona jest na dwie części: Cypr Południowy i turecki Cypr Północny. Obie są warte odwiedzenia, ale jeśli masz wybór i możesz wybrać tylko jedną, niech będzie to Turecki Cypr Północny. Nie będziesz żałować! Jest to ciekawe miejsce dla fanów wakacji po wakacjach, czyli wyjazdów przed lub po sezonie. Na Cyprze wciąż jest wtedy bardzo ciepło.

Kiedy będziesz szukał konkretnej wycieczki na Cypr albo będziesz planował swoją podróż, upewnij się, że sprawdzisz mój blog, aby uzyskać wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas na tej niesamowitej wyspie.


Coral Bay

Coral Bay Beach to jedna z najbardziej znanych i cenionych plaż na Cyprze. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy, niedaleko miasta Pafos. Słynie z krystalicznie czystej wody i złotego piasku,...

30 ciekawostek o Cyprze

Cypr, malownicza wyspa na wschodnim Morzu Śródziemnym, przyciąga uwagę swoją bogatą historią, oszałamiającą przyrodą i żywą kulturą. Oto 30 fascynujących ciekawostek na temat Cypru: 123movies