Loty z Warszawy do Tel Awiwu od 132 zł

Jeśli uwielbiacie ciepło i letnią pogodę to dziś znaleźliśmy ofertę zdecydowanie dla Was. Proponujemy podróż do Izraela tuż na początku wakacji, tj. w czerwcu. Temperatury w Izraelu powinny wtedy zahaczać o magiczne 30 stopni Celsjusza. W cieniu!

Dodatkowo na miejscu będziecie mogli zobaczyć jedyną w swoim rodzaju Jerozolimę. Do Tel Awiwu polecicie w środę 24 czerwca, a do Warszawy wrócicie w sobotę 27 czerwca. Bilety na lot Warszawa – Tel Awiw – Warszawa będą Was kosztowały 132 zł (pod warunkiem posiadania WizzAir Discount Club; pozostali zapłacą trochę więcej).

Do Jerozolimy możecie się dostać nawet prosto z lotnisku w Tel Awiwie. Busy kursują na tej trasie co 20-30 minut, podróż trwa około godziny, a koszt biletu to niecałe 20 zł. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujecie się podróżować podczas szabatu to będziecie musieli liczyć na transport arabskimi busami (tzw. szerutami), który będzie też nieco droższy.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz