Majówka w Tromso na kole podbiegunowym

Zaczęliście planować już swoją majówkę? Bo zostało raptem 2 miesiące. Jeśli wciąż nie macie skonkretyzowanych planów to być może zainteresuje Was nasza oferta.

Długi majowy weekend spędzicie w Tromso, w największym mieście północnej Norwegii. Tromso leży na wyspie Tromsøya za kołem podbiegunowym. Z Tromso będziecie mogli wybrać się na fiordy (bardzo blisko jest Ersfjorden), zobaczyć najbardziej północny browar świata, Arktyczną Katedrę czy w końcu wybrać się do klimatycznego Verdensteatret Kino.

Do Norwegii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air w terminie majówki, 28 kwietnia – 2 maja. Bilety najtaniej zakupią posiadacze Wizz Discount Club.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry