Najlepsze oferty last minute do Egiptu 2022 – 3 października

Masz ochotę na wakacyjny wyjazd jeszcze w tym roku? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo ceny wycieczek są znacznie niższe niż w sezonie. A do tego ofert nie brakuje!

Dziś proponujemy last minute do Turcji! Kraj ten jest świetną opcją dla podróżnych, którzy chcą uciec od zimnej pogody i cieszyć się piękną, słoneczną pogodą. Nieco wcześniej opublikowaliśmy też starannie wyselekcjonowany zbiór wyjazdów na ostatnią chwilę do Grecji, który znajdziesz tutaj. Możesz zobaczyć także więcej aktualnych ofert last minute do Grecji. Ceny wakacji last minute w Egipcie zaczynają się od około 2000 PLN za osobę.

Taba i Marsa El Alam to dwie z najbardziej popularnych destynacji, więc koniecznie sprawdź je. Czytaj dalej, aby poznać konkretne okazje!

Wakacje w Taba

Taba jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Egipcie. Jest znany z pięknych plaż i krystalicznie czystych wód. Na miejscu możesz zakosztować takich atrakcji jak nurkowanie, snorkeling czy windsurfing. Tabę można odwiedzać cały rok, bo pogoda jest albo dobra, albo idealna.

Jeśli nie znosisz upałów najlepszy czas na wakacje w Taba to kwieciej i paźdzernik. W tym czasie pogoda jest ciepła i słoneczna z bardzo małą ilością opadów. Nie jest natomiast upalnie jak w miesiącach letnich.

Hotel Strand Taba Heights Resport w Taba + lot z Warszawy

Ocena hotelu Strand Taba Heights Resport na Booking to 7,8/10. Cena wycieczki za osobę to 2029 zł. Wylot z Warszawy 5 października. Kliknij w grafikę, żeby dokonać rezerwacji oferty.

Mosaique Beach Resort Taba Heights – wylot z Warszawy

Ocena hotelu Mosaique Beach Resort Taba Heights według Booking.com to 8/10. Cena na 7 dni w egipskim Taba wynosi 2229 zł / osoba. Wylot z Warszawy 5 października. Żeby dokonać rezerwacji kliknij w powyższe zdjęcie z ofertą.

Wakacje Marsa El Alam

Marsa El Alam to kolejne popularne miejsce turystyczne w Egipcie. Znana jest z oszałamiających raf koralowych i bujnej roślinności. Jest tam wiele różnych zajęć, które mogą Cię zająć, takich jak nurkowanie, snorkeling i windsurfing.

Marsa El Alam również można zwiedzać cały rok i tutaj również cały rok mamy bardzo dobrą pogodę, praktycznie bez opadów. Jeśli lubisz bardzo dobrą pogodę, ale nie znosisz upałów, to powinieneś wybrać okres kwiecień-maj lub wrzesień-październik.

Hotel Blue Reef Resort w Marsa El Alam z wylotem z Warszawy

Ocena hotelu Blue Reef Resort w Booking.com to 7,7/10. Cena za osobę wynosi 2351 zł za wyjazd na 7 dni. Wylot z Warszawy 4 października. Żeby dokonać rezerwacji kliknij w grafikę z ceną powyżej.

Hotel Hotelux Oriental Coast w Marsa El Alam z wylotem z Warszawy

Ocena hotelu Hotelux Oriental Coast w portalu Booking.com to 7/10. Cena wynosi 2231 zł / osoba. Wylot z Warszawy 4 października. Żeby dokonać rezerwacji kliknij w powyższe zdjęcie z ofertą.

Hotel Aurora Bay Resort w Marsa El Alam z wylotem z Warszawy

Ocena hotelu Aurora Bay Resort w Booking.com to 7,5/10. Cena za osobę wynosi 2140 zł za 7 dni w Egipcie. Wylot z Warszawy 4 października. Żeby dokonać rezerwacji kliknij w zdjęcie z ofertą powyżej.

Hotel Blend Elphistone Resort w Marsa El Alam z wylotem z Warszawy

Ocena hotelu Blend Elphistone Resort w Booking.com to 7,3/10. Cena za osobę wynosi 2181 zł na 7 dni. Wylot z Warszawy 4 października. Żeby dokonać rezerwacji kliknij w zdjęcie z ofertą powyżej.

Wnioski

Więc na co czekasz? Zarezerwuj swoją podróż do Egiptu, klikając w wybrane zdjęcie prezentujące ofertę dziś i skorzystaj z tych wspaniałych promocji last minute. Niezależnie czy wybierzesz Tabę do Marsa El Alam, na pewno Twoje wakacje będą wyjątkowe.

Skorzystaj z promocji last minute i zobacz Egipt na własne oczy. Spiesz się, oferty last minute szybko znikają. I przygotuj się na niezapomniane wrażenia.

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry