Neapol z Katowic w marcu od 113 zł

Kolejna dziś okazja na loty w obniżonej cenie z Katowic. Tym razem proponujemy Wam podróż do stolicy pizzy. Neapol, bo o nim mowa dostępny w podróży samolotem z Katowic w terminie 8 – 12 kwietnia.

Co prawda termin nie zachwyca, bo potrzebujemy aż 4 dni wolnego, ale cena już owszem. Do Neapolu dostaniemy się bowiem równo za 113 zł. To naturalnie cena dla podróżujących należących do WizzAir Discount Club. Jednak nawet, gdy nie chcemy wykupywać członkostwa cena nie przeraża. Bilet w obie strony będzie wówczas kosztował nas 178 zł.

Rezerwacja dostępna po kliknięciu w obrazek.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry