Przedłużony weekend na zwiedzanie Bergamo z Warszawy za 88 zł

Jeśli cenicie swój urlop w pracy i lubicie krótkie przerywniki od codzienności to proponujemy wybrać się na kilka dni do pięknego Bergamo. Proponujemy poświęcić jeden dzień na urocze miasteczko a w drugi wybrać się na jedno z najpiękniejszych jezior świata – Como. Aby dostać się do Varenny wystarczy kupić bilet kolejowy i przesiąć się w inny pociąg w Lecco.

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla osób, które wykupiły członkostwo w WizzAir Discount Club. Bez niego trzeba będzie zapłacić dwukrotność tej ceny. Rezerwacji można dokonać na stronie https://wizzair.com.

Na miejscu proponujemy zatrzymać się w Bed and Breakfast Donizetti położonego zaledwie 400 metrów od centrum. Za cały pobyt za 2 osoby zapłacicie 372 zł.

W cenę standardowo wliczony jest bagaż podręczny, którego aktualne wymiary i wagę poznasz na https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/informacje-o-podrozy/bagaż#/. Pakowanie w podróż to dla niektórych przykry obowiązek, a dla innych przyjemność. Polecamy nasz poradnik o pakowaniu.

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz