Stavanger i mecz hokeja z Gdańska we wrześniu od 102 zł

Tym razem okazja nie tylko na zobaczenie uroczego miasta w Norwegii, ale także zakosztowania sportowych emocji. 19 września, w dzień przylotu w lokalnej hali DNB Arena ma się odbyć mecz hokeja pomiędzy Stavanger Oilers i Stjernen Hockey . Emocje niezapomniane.

Same bilety z Gdańska do Stavanger i z powrotem członków WizzAir Discount Club będą kosztowały tytułowe 102 zł. Dla pozostałych koszt w obie strony to 188 zł.

Rezerwacja przelotu Gdańsk – Satavanger w tytułowej cenie możliwa w terminie 19-22 września.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz