Sycylia z Katowic od stycznia do kwietnia od 78 zł

Dokonując rezerwacji dzisiaj będziecie mogli już wkrótce polecieć do słonecznej Sycylii. Ceny bilety lotnicze do Katanii z Katowic w Wizzair zaczynają się bowiem od 78 złotych. Jeśli zaś chodzi o terminy to w promocyjnych cenach znajdziemy bilety od stycznia aż do końca kwietnia. Kalendarz lotów wraz z cenami widoczne są na załączonych obrazkach. Ponadto pełny kalendarz lotów znajdziecie pod jak zawsze na stronie WizzAir. Widoczne tutaj ceny dotyczą osób z wykupionych członkostwem WizzAir Discount Club. Dla osób bez niego ceny będą wyższe.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry