Tanio do Aten na 4 i więcej dni z Katowic od 108 zł

Listopad nie musi być zimny. Wystarczy już 108 zł, by spędzić go w znacznie cieplejszym otoczeniu. Bilety lotnicze z Katowic do Ateny będą Was kosztować jedynie 108 zł. Taka cena obowiązuje członków WizzAir Discount Club (przypomnijmy, że roczny koszt przynależenia do klubu w opcji standardowej, uprawniającej do zakupu biletów dla siebie i jednej dodatkowej osoby, to 30 euro). Dla pozostałych, którzy nie chcą wykupować członkostwa cena będzie dwukrotnie wyższa. Cena zawiera w sobie jedynie bagaż podręczny, który jednak przy tak krótkim pobycie powinien być w zupełności wystarczający.

Jeśli interesuje Was grecki kierunek to może do kolejnej podróży zainspiruje Was jedna z wysp greckich.

W takiej cenie bilety znajdziecie w kilku terminach, m.in.:

14 – 18 listopad

21 – 25 listopad

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.

Mamy też dla Was kilka propozycji noclegu w Atenach. Więcej szczegółów można przeczytać po kliknięciu w zdjęcie.

W przypadku drugiego z opisanych terminów dostępny jest również ciekawy apartament.

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry