Tanio do Norwegii z Gdańska w kwietniu od 83 zł

Ktoś z Was nigdy nie marzył o norweskim, drewnianym domku? My marzyliśmy. I dziś dzięki obniżce biletów, dla członków WizzAir Discount Club wycieczka do Stavanger, w którym jest ich bez liku, jest dostępna już za 83 zł. Tyle bowiem kosztuje przelot w Wizzair w obie strony z Gdanska w terminie 6-7 kwietnia czyli idealnie na weekend.

W samym mieście warte zobaczenia są m.in. stara zabytkowa część Stavanger i Muzeum Produkcji Konserw. Dla pragnących dłuższego spaceru w zasięgu jest również Sverd i fjell – pomnik upamiętniający bitwę pod Hafrsfjord. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robić w mieście i okolicy. Zajrzyj do naszego spisu atrakcji w Stavanger.

Rezerwacja biletów możliwa bezpośredniopo kliknięciu w obrazek.


W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz