21-24 grudnia na Cyprze z Warszawy od 208 zł

Wyjątkowy termin możemy spędzić na Cyprze w iście letniej atmosferze. Dla zainteresowanych, którzy mają lub wykupią członkostwo WizzAir Discount Club cena zaczyna się od 208 zł. W takiej cenie jest dostępny tylko 1 bilet. Kolejne będą o 20 zł droższe. W tej cenie przelot w obie strony na trasie Warszawa – Larnaka z bagażem podręcznym.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.

W Larnace ceny noclegu dla 2 osób w wybranym terminie zaczynają się od 322 zł. Poniżej prezentujemy jeden z hoteli.

Dla fanów zorganizowanych wyjazdów i łowców promocji polecamy nasz zbiór ofert Cypr Last Minute czyli wyjazdów na ostatnią chwilę i bez planowania!

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz