Cypr Loty

Cypr to wyspiarski kraj położony we wschodniej części Morza Śródziemnego, który ma wiele historii i wiele do zaoferowania, począwszy od pięknych, słonecznych plaż po niezliczone zabytki i starożytne ruiny rozsiane po całej wyspie. Cypr jest idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd lub urlop.

Bezpośrednie loty na Cypr odbywają się z większości państw Europy. Nie ma jednak bezpośrednich lotów na Cypr z USA, Kanady, RPA, Australii czy Nowej Zelandii, więc podróż wiąże się z co najmniej jedną przesiadką, często w Londynie, Atenach czy Dubaju.

Cypr jest obsługiwany przez wiele linii lotniczych, w tym Cyprus Airways i Tus Airways. Na Cyprze są dwa lotniska: Larnaca International Airport i Paphos International Airport. Larnaka jest głównym lotniskiem (stąd częstsze loty), ale wiele tanich linii lotniczych lata na lotnisko w Pafos.

Jeśli chcesz polecieć z Polski na Cypr to masz możliwość wylecieć z kilku lotnisk na terenie naszego kraju: z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Z tych miast dolecisz zarówno do Larnaki i do Pafos. Jednak tylko z Warszawy dolecisz na Cypr bez przesiadek. W przypadku pozostałych miast niezbędna będzie co najmniej jedna przesiadka, która wydłuży czas podróży.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany odkrywaniem naturalnego piękna wyspy, poznawaniem historii, czy korzystaniem z jej słonecznych plaż, na Cyprze z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Dokąd lotCena lotuTyp lotuLinia lotniczaLotnisko wylotuPrzejdź do rezerwacji biletu
Larnaka (Cypr)321 złtam i z powrotemW6Warszawa-Radom / RadomRezerwuj lot z Radomia do Larnaki
Larnaka (Cypr)336 złtam i z powrotemW6Strachowice / WrocławRezerwuj lot z Wrocławia do Larnaki
Larnaka (Cypr)352 złtam i z powrotemW6Balice / KrakówRezerwuj lot z Krakowa do Larnaki
Larnaka (Cypr)352 złtam i z powrotemBalice / KrakówRezerwuj lot z Krakowa do Larnaki
Larnaka (Cypr)394 złtam i z powrotemW6Pyrzowice / KatowiceRezerwuj lot z Katowic do Larnaki
Larnaka (Cypr)444 złtam i z powrotemW6Rębiechowo / GdańskRezerwuj lot z Gdańska do Larnaki
Larnaka (Cypr)444 złtam i z powrotemRębiechowo / GdańskRezerwuj lot z Gdańska do Larnaki
Larnaka (Cypr)470 złtam i z powrotemW6Chopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Larnaki
Larnaka (Cypr)470 złtam i z powrotemChopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Larnaki
Larnaka (Cypr)825 złtam i z powrotemA3Chopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Larnaki
Larnaka (Cypr)1227 złtam i z powrotemGQChopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Larnaki

Ile kosztuje bilet lotniczy na Cypr?

Bilet lotniczy zaczyna się od około 630 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Cypr?

Cypr to urocza mała wyspa na Morzu Śródziemnym i absolutnie wspaniały cel podróży. Jest to właściwie trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym i ma wspaniałą mieszankę pięknych plaż, historii i natury. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kiedy lecieć na Cypr?

Najlepiej wybrać się poza sezonem letnim, kiedy to na Cyprze panują upały. Jednak jeśli lubisz wysokie temperatury to możesz wybrać się w lato. Wiosną i jesienią na Cyprze również jest ciepło, jednak temperatury są znośniejsze, ale pozwalają na korzystanie z plaż i wody.

Z czego słynie Cypr?

Cypr słynie z karnawału w Limassol, nurkowania z wrakami, sera Halloumi i Commandarii – słodkiego deserowego wina z Cypru. Kultura cypryjska należy do najstarszych w basenie Morza Śródziemnego. Cypr skrywa o wiele więcej, o czym przekonasz się jeśli go odwiedzisz.

Ile trwa lot z Polski na Cypr?

Lecąc bezpośrednio z Lotniska Chopina z Warszawy do miasta Larnaka na Cyprze spędzisz w samolocie około 3,5 godziny.