Mołdawia Loty

Bezpośrednie loty do Mołdawii odbywają się z większości europejskich miast. Jeśli szukasz nieoczywistego miejsca na wyjazd to Mołdawia jest doskonałym wyborem.

Mołdawia jest obsługiwana przez kilka linii lotniczych, takich jak Air Moldova, FlyOne, HiSky. Loty docierają do Portu lotniczego w Kiszyniowie, który jest jedynym portem lotniczym w Mołdawii obsługującym regularne loty pasażerskie.

Istnieje możliwość wykupienia lotu bezpośredniego z Polski do Mołdawii. Lot z Lotniska Chopina w Warszawie do Portu lotniczego w Kiszyniowie trwa około 1 godziny 45 minut.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany odkrywaniem naturalnego piękna Mołdawii, piciem wyjątkowego wina, czy też zwiedzaniem zabytków, w Mołdawii każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Ile kosztuje bilet lotniczy do Mołdawii?

Ceny biletów lotniczych do Mołdawii zaczynają się od około 1000 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Mołdawia?

Mołdawia ma do zaoferowania coś dla każdego. Może pochwalić się różnorodnością unikalnych doświadczeń, w tym pięknym krajobrazem, bogatą kulturą i tradycjami, smacznym tradycyjnym mołdawskim jedzeniem i winem. Mołdawia będzie idealnym miejscem dla poszukiwaczy unikalnych kierunków wyjazdów.

Kiedy lecieć do Mołdawii?

Mołdawię możesz odwiedzać podczas każdej pory toku. Zależy to wyłącznie od Twoich preferencji. W Mołdawii jest mnóstwo rzeczy do zrobienia niezależnie kiedy przybędziesz.

Czy lot do Mołdawii jest bezpieczny?

Ze względu na konflikt zbrojny w sąsiedniej Ukrainie w niektórych rejonach Mołdawii występuje zwiększone ryzyko podróży. Największym zagrożeniem jest błędna identyfikacja cywilnego samolotu przy granicy mołdawsko-ukraińskiej i zestrzelenie go przez wojsko.

Ogólnie rzecz biorąc, Mołdawia jest stosunkowo bezpiecznym krajem do odwiedzenia. Jest niezbyt popularna wśród odwiedzających, gdyż turystyka dopiero zaczyna się tam rozwijać.