Seszele Loty

Seszele obejmują 115 wysp leżących na zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Znajdują się one kilkaset kilometrów na wschód od Kenii i na północny-wschód od Madagaskaru. Są jednym z najmniejszych państw świata z powierzchnią całkowitą zajmującą 455 km². Pierwotnie wyspy Seszeli były niezamieszkane. Obecnie mieszka tam ponad 90 tys. ludzi, a gęstość zaludnienia to 206 osób na kilometr kwadratowy powierzchni. Obecnie Seszele są popularnym miejscem turystycznym ze względu na tropikalny klimat, który jest odpowiedzialny za całoroczną ciepłą i słoneczną pogodę oraz za egzotyczną faunę i florę. Jeśli szukasz raju z pięknymi plażami i przejrzystymi wodami, to Seszele będą idealym wyborem.

Bezpośrednie loty na Seszele odbywają się z kilku dużych miast, w tym z Frankfurtu, Zurychu, Istambułu, Dubaju, Bombaju, a także z wyspy Mauritius i innych miejsc. Seszele są obsługiwane przez wiele linii lotniczych takich jak Qatar Airways, AIR SEYCHELLES, CONDOR, TURKISH AIRLINES, EMIRATES. Niestety nie ma bezpośrednich lotów z Polski na Seszele. Potrzebujesz co najmniej 1 lotu z przesiadką.

Na Seszelach jest 6 lotnisk, jednak głównym jest międzynarodowy Port lotniczy Mahé, który jest największym portem w kraju. Jest położony w pobliżu Victorii, czyli stolicy Seszeli.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany odkrywaniem egzotycznego piękna wyspy, czy odpoczywaniem na plaży, na Seszelach każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Ile kosztuje bilet lotniczy na Seszele?

Bilet lotniczy zaczyna się od około 3500 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Seszele?

Seszele szczycą się piaszczystymi plażami, tropikalną roślinnością oraz rafami koralowymi. Umożliwiają odpoczynek, a także różne aktywności takie jak nurkowanie i rejsy.

Kiedy lecieć na Seszele?

Najlepszym czasem na odwiedzenie Seszeli jest okres między kwietniem i majem lub październikiem i listopadem, ponieważ są to spokojniejsze okresy między dwoma wiatrami handlowymi, które corocznie uderzają w wyspę. Temperatura na Seszelach wynosi około 30°C przez cały rok.

Jak długo trwa lot na Seszele?

Nie ma bezpośredniego lotu z Polski na Seszele. Musisz polecieć z przesiadką. Lot z Zurychu na Seszele trwa około 9 godzin i 30 minut, z Frankfurtu około 10 godzin, a z Dubaju około 4 godzin i 30 minut.

Jak najlepiej dolecieć z Polski na Seszele?

Najkrótszy lot z Polski na Seszele jest z przesiadką w Dubaju. Łączny czas podróży to ponad 10 godzin. Z Okęcia do Dubaju lot trwa średnio niecałe 6 godzin, a z Dubaju do Victorii na Seszelach około 4 godzin i 30 minut.

Jak tanio polecieć na Seszele?

Niski sezon na Seszelach to czas od listopada do stycznia, ale także luty, marzec i czerwiec. W tych miesiącach możesz trafić na tańsze ceny biletów lotniczych i mniejszą ilość turystów na seszelskich wyspach.

Przewiń do góry