Gambia Loty

Bezpośrednie loty do Gambii odbywają się z kilku dużych miast, głównie europejskich, w tym z Amsterdamu, Brukseli, Paryża, Barcelony i Lizbony. Jeśli szukasz piaszczystych plaż, ciepłej pogody i miejsca z bogatym dziedzictwem kulturowym to Gambia będzie doskonałym wyborem.

Gambia jest państwem położonym w zachodniej części kontynentu afrykańskiego. Jest ona przystępną cenowo i popularną destynacją, zwłaszcza podczas pory suchej. Jeśli poszukujesz słońca, złotego piasku, morza, dzikiej przyrody i przeróżnych atrakcji to Gambia będzie idealnym miejscem na wyjazd.

Gambia jest obsługiwana przez kilkanaście linii lotniczych, takich jak Senegal Airlines, Vueling, Air France, ASKY i TUI Airlines Nederland. Loty do Gambii docierają do międzynarodowego lotniska w Bandżulu, czyli stolicy kraju. Lotnisko te umożliwia ruch pasażerski między Europą, Bliskim Wschodem i innymi kontynentami, bezpośrednio lub z połączeniem.

Niestety nie ma bezpośrednich lotów z Polski do Gambii. Potrzebujesz co najmniej 1 lotu z przesiadką.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany złocistymi plażami Gambii, czy korzystaniem z mnóstwa atrakcji, będąc w Gambii każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Ile kosztuje bilet lotniczy do Gambii?

Bilet lotniczy zaczyna się od około 4000 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Gambia?

Gambia to świetne miejsce na odpoczynek na plaży, ale jest tam również wiele innych atrakcji. Wspaniały klimat, przyjaźni mieszkańcy, spokojne kurorty plażowe i zróżnicowana przyroda to tylko część powodów dlaczego warto odwiedzić Gambię.

Kiedy lecieć na Gambię?

W Gambii panuje klimat sahelijski, charakteryzujący się długą porą suchą (od listopada do maja) i krótką porą mokrą (od czerwca do października). Najlepiej wybrać się tam w czasie pory suchej, kiedy to średnie temperatury wahają się od 18 do 30 stopni Celsjusza.

Ile trwa lot do Gambii?

Nie ma bezpośredniego lotu z Polski do Gambii. Konieczny jest lot z przesiadką. Średni czas lotu między Wielką Brytanią a Gambią to 6 godzin i 20 minut.