Barbados Loty

Bezpośrednie loty na karaibską wyspę Barbados odbywają się z kilkunastu dużych miast, w tym z Amsterdamu, Londynu, Nowego Jorku i Miami. Jeśli szukasz egzotycznego i rajskiego miejsca na wakacje, Barbados jest doskonałym wyborem.

Wiele międzynarodowych linii lotniczych świadczy usługi regularne i czarterowe pomiędzy Barbadosem a innymi krajami. Ponadto istnieje kilka mniejszych linii lotniczych, które łączą Barbados z Karaibami i Ameryką Południową. Barbados jest obsługiwany przez kilka linii lotniczych, takich jak American Airlines, Caribbean Airlines, JetBlue, Air Canada, TUI i British Airways.

Loty te docierają do Portu lotniczego Grantley Adams, który jest jedynym lotniskiem na tej wyspie. Znajduje się on kilkanaście kilometrów od stolicy wyspy – Bridgetown, na obszarze zwanym Seawell.

Nie ma bezpośrednich lotów z Warszawy Chopina do Portu lotniczego na Barbadosie. Potrzebujesz co najmniej 1 lotu z przesiadką.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany plażowaniem, odkrywaniem naturalnego piękna wyspy, czy zwiedzaniem obszarów miejskich, na Barbadosie każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Ile kosztuje bilet lotniczy na Barbados?

Bilet lotniczy zaczyna się od około 6752 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Barbados?

Na tej tropikalnej wyspie, urlopowicze mogą być tak zajęci lub wolni, jak tylko zechcą. Jeśli wybiorą to pierwsze, to na wyspie jest wiele do zrobienia, w tym wycieczki łodzią rybacką, wycieczki z rurką i nurkowaniem wśród starożytnych wraków statków, zwiedzanie starych kościołów, relaks na piaszczystych wybrzeżach. Jeśli jesteś smakoszem, to możesz wziąć udział w szerokiej gamie doświadczeń kulinarnych.

Ponadto w ciągu roku odbywa się wiele festiwali, w tym słynny na całym świecie Crop Over w sierpniu, The Barbados Food and Rum Festival w listopadzie, The Oistins Fish Festival w czasie Wielkanocy, Barbados Reggae Festival w kwietniu i inne wydarzenia. Na Barbados każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy lecieć na Barbados?

Barbados jest słoneczny i ciepły przez cały rok, jednak od połowy grudnia do połowy kwietnia występuje tam pora sucha, która cechuje się mniejszą ilością opadów i temperaturami powierza w okolicach 30 stopni Celsjusza.

Ile leci się na Barbados?

Bezpośredni lot na Barbados z Brukseli trwa 9 godzin, z Frankfurtu – 9 godzin 20 minut, z Londynu – 8 godzin 40 minut, z Nowego Jorku – 4 godziny 20 minut, a z Toronto 5 godzin. Lecąc z Polski potrzebujesz przesiadki, aby wsiąść w samolot, który leci na Karaiby bezpośrednio.

Przewiń do góry
Last Minute
WYJĄTKOWE OFERTY
Sprawdź listę najczęściej rezerwowanych hoteli na lipcowe wakacje w Turcji, Grecji, Egipcie oraz Bułgarii.
Last Minute
WYJĄTKOWE OFERTY
Sprawdź listę najczęściej rezerwowanych hoteli na lipcowe wakacje w Turcji, Grecji, Egipcie oraz Bułgarii.