Malta Loty

Malta jest popularną destynacją turystyczną. Jest znana z pięknej całorocznej pogody, fascynującej historii i bogactwa kulturowego. Malta ma wiele do zaoferowania odwiedzającym. Jeśli szukasz przyjemnego miejsca na wakacje, to Malta będzie idealnym wyborem.

Bezpośrednie loty na Maltę odbywają się z kilku dużych miast, głównie Europejskich. Malta jest obsługiwana przez wiele linii lotniczych, w tym przez narodowe linie lotnicze Malty – Air Malta. Na Malcie jest tylko jedno lotnisko. Jest nim port lotniczy Malta (nieoficjalnie lotnisko Luqa), oddalony kilka kilometrów od stolicy Malty, czyli Valletty.

Jeśli chcesz wybrać się na Maltę, to możesz wylecieć z kilku lotnisk na terenie Polski, a mianowicie z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Warszawy. Jednak tylko z Warszawy są dostępne bezpośrednie loty na Maltę. W przypadku pozostałych potrzebna jest co najmniej 1 przesiadka.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany odkrywaniem ciekawej historii wyspy, zajadaniem się tamtejszymi przysmakami, czy też korzystaniem z piaszczystych plaż, na Malcie każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego więc nie zarezerwować lotu już dziś?


Dokąd lotCena lotuTyp lotuLinia lotniczaLotnisko wylotuPrzejdź do rezerwacji biletu
Malta (Malta)261 złtam i z powrotemStrachowice / WrocławRezerwuj lot z Wrocławia do Luqi
Malta (Malta)268 złtam i z powrotemŁawica / PoznańRezerwuj lot z Poznania do Luqi
Malta (Malta)325 złtam i z powrotemBalice / KrakówRezerwuj lot z Krakowa do Luqi
Malta (Malta)384 złtam i z powrotemChopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Luqi
Malta (Malta)384 złtam i z powrotemW6Chopina (Okęcie) / WarszawaRezerwuj lot z Warszawy do Luqi
Malta (Malta)385 złtam i z powrotemRębiechowo / GdańskRezerwuj lot z Gdańska do Luqi
Malta (Malta)390 złtam i z powrotemW6Pyrzowice / KatowiceRezerwuj lot z Katowic do Luqi

Ile kosztuje bilet lotniczy na Maltę?

Bilet lotniczy zaczyna się od około 700 zł za podróż w obie strony.

Dla kogo Malta?

Na Malcie każdy turysta znajdzie coś dla siebie na Malcie. Ma ona niezwykle bogatą historię, której pozostałości można podziwiać w formie zabytków. Można korzystać z jej bogactwa kulturowego oraz podziwiać przyrodę Malty. Oczywiście można także wylegiwać się na plażach i korzystać z wody. A to wszystko podczas pięknej i słonecznej pogody, z której słynie Malta.

Kiedy lecieć na Maltę?

Malta słynie z korzystnego dla turystyki klimatu, dzięki któremu większość dni w roku jest słoneczna. Nie ma złego czasu na odwiedzenie Malty. Zimy są łagodne i nie przeszkadzają w zwiedzaniu wyspy.

Jak dolecieć na Maltę z Polski?

Najwygodniej na Maltę polecieć bezpośrednim lotem z Warszawy.

Ile trwa lot na Maltę?

Bezpośredni lot z Warszawy na Maltę trwa około 3 godzin.