Brema w wakacje sobota-wtorek z Gdańska od 78 zł

Jeszcze jedna doskonała propozycja wycieczki do Niemiec dla osób mieszkających na północy Polski. W systemie rezerwacyjnym Wizzair znajdziecie mnóstwo promocyjnych biletów na wakacje na trasie Gdańsk – Brema. Ceny lotu w jedną stronę zaczynają się od 39 zł (również dla osób bez członkostwa WizzAir Discount Club).

Poniżej wybraliśmy najciekawsze daty, pokrywające się z weekendem, dla których bilety w obie strony – do Bremy i z powrotem będą kosztowały odpowiednio 78 zł dla osób z wykupionym WD i 98 zł dla pozostałych. Bilety najłatwiej kupicie klikając w obrazek poniżej.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz