Dzień dziecka w Legolandzie – przeloty z Warszawy

Pamiętacie ostatnią ofertę na wycieczkę do Legolandu? Co prawda w tym roku póki co nie kupicie biletów na Grouponie, ale mamy dla Was bardzo ciekawy termin i tanie bilety lotnicze tym razem prosto z Warszawy.

Proponujemy wycieczkę do Legolandu na dzień dziecka. Sama cena lotów na trasie Warszawa – Billund w terminie 30 maj – 2 czerwca wyniesie Was dokładnie 142 zł (cena dla członków Wizzair Discount Club).

Sam Legoland znajduje się tuż obok lotniska w Billund, więc na dobrą sprawę możecie nawet spać w Legolandzie. Bilety wstępu kupicie bezpośrednio na stronie Legolandu albo przez polskiego pośrednika Parkmania. W zależności od wybranego rodzaju biletu korzystniejsza może być ta lub ta opcja.

Na stronie Legolandu dostępna jest opcja noclegu na miejscu, w parku rozrywki, natomiast Parkamnia oferuje z kolei bilet 2-dniowy, który nie jest oficjalnie sprzedawany przez duński Legoland. Tak czy inaczej lepiej zrobić to wcześniej przez internet i nie tracić czasu na stanie w kolejce.

Bilet lotniczy kupicie klikając w poniższą grafikę.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry