Londyn z Gdańska na weekend we wrześniu od 78 zł

Mamy dla Was ciekawe propozycje na zwiedzanie Londynu, zwłaszcza dla osób mieszkających w północnej części Polski. Przygotowaliśmy dwie, budżetowe propozycje wycieczki.

Wybierając się do Londynu w piątek 27 września po pracy o 19:45 będziecie mogli spędzić w Anglii cały weekend. Bilet powrotny kupicie na niedzielę późny wieczór. Bilety lotnicze będą Was kosztowały w tym układzie 78 zł (dla członków WDC). Tym sposobem nie będziecie musieli korzystać z urlopu.

Druga propozycja to najtańsza opcja i zwiedzanie miasta w jeden dzień. Podróżując do Londynu z samego rana 5 października i wybierając ostatni lot będziecie mieli 14 godzin na miejscu. Za nocleg nie zapłacicie więc ani złotówki. Bilety na samolot w promocji dla członków WDC będą kosztowały 78 zł.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry