Odessa z Krakowa w maju i czerwcu – tydzień za 222 zł

Od paru dni było jasne, że Ryanair będzie latał z Polski do Odessy. Mowa aż o trzech połączeniach: z Krakowa, Wrocławia i Katowic. I dzisiaj, w końcu bilety trafiły do sprzedaży.

Połączenie z Krakowa do Odessy startuje jeszcze w czerwcu, natomiast z dwóch pozostałych miast nad Morze Czarne polecimy dopiero na jesieni. Niemniej jednak wszystkie bilety są już w sprzedaży.

Najtańsze jest połączenie Kraków – Odessa, gdzie cena za bilet w obie strony zaczyna się od 222 zł. W takiej kwocie polecimy do Odessy w terminach: 19-26 czerwca lub 26 czerwca – 3 lipca. Możemy także wybrać się nad Morze Czarne na całe 2 tygodnie.

W cenie tylko mały bagaż podręczny
Ryanair pozwala pasażerom bezpłatnie na zabranie ze sobą jedynie małego bagażu o maks. wymiarach: 40 x 20 x 25 cm.
Jak tanio zabrać większy bagaż w Ryanair
  • możemy wykupić priorytet wejścia na pokład (koszt od 29 zł); możemy wówczas zabrać na pokład 2 bagaże: duży o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg oraz mały o wymiarach nieprzekraczających 40 x 20 x 25 cm
  • możemy też nadać nasz większy bagaż przy stanowisku odprawy; dla bagażu o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg ceny zaczynają się od 38 zł; mały bagaż (do 40 x 20 x 25 cm) możemy niezależnie zabrać ze sobą do samolotu
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry