Sarajewo i Budapeszt z Warszawy w maju od 208 zł

Dziś mamy dla Was dość nietypową propozycję. Najtańszą opcją dostania się do Sarajewa jest najczęściej przelot z pobliskiego Berlina do innego miasta w Bośni i Hercegowinie lub podróż pociągiem do Budapesztu i stamtąd skorzystanie z tanich lotów WizzAir.

Tym razem mamy dla Was 2 loty, tym samym możecie spędzić dodatkowy dzień w Budapeszcie. Na przesiadkę w Budapeszcie będziecie mieli ponad 2 godziny 15 minut, co wydaje się bezpiecznym czasem. Pamiętajcie jednak, że kupujecie 2 oddzielne bilety, więc nie będzie gwarancji. Niemniej jednak takie opóźnienie wydaje się mało prawdopodobne. Ponadto, jeśli samolot opóźni się o więcej niż 3 godziny będzie Wam przysługiwało odszkodowanie w wysokości 250 euro.

Termin podróży to 19 maj – 23 maj. Do Budapesztu przylecicie dzień wcześniej tj. 22 maja około południa. Będziecie mieć więc sporo czasu na zwiedzanie węgierskiej stolicy.

Bilet Warszawa – Budapeszt w cenie 64 zł jest tylko jeden, jednak kolejne są tylko o 10 zł droższe.


W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz