hurghada hotel

Hurghada Hotele

Hurghada to popularne miejsce wypoczynku, które przyciąga turystów z całego świata. Jest to miasto położone nad Morzem Czerwonym w Egipcie, które słynie z pięknych plaż oraz koralowych raf.

Podróżując do Hurghady, warto zarezerwować pobyt w jednym z najlepszych hoteli, które zapewnią niezapomniane wakacje. Przyjrzyjmy się więc 10 popularnym hotelom w Hurghadzie, na podstawie ocen z serwisu Booking.com.

Steigenberger Aqua Magic – Hotel ten zlokalizowany jest przy plaży, a w jego ofercie znajdują się 3 baseny, zjeżdżalnie wodne oraz centrum fitness. Pokoje są przestronne i eleganckie. W hotelu działa 10 restauracji i barów, w których serwowane są dania z różnych kuchni. Hotel ma bardzo dobre oceny od gości.

Baron Palace Sahl Hasheesh – Ten luksusowy hotel położony jest na prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, korty tenisowe, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i eleganckie, a z niektórych roztacza się widok na morze. W hotelu działa 8 restauracji i barów. Hotel jest bardzo dobrze oceniany przez gości.

Steigenberger Pure Lifestyle – Ten hotel położony jest w centrum miasta, a w jego ofercie znajdują się baseny, centrum fitness oraz spa. Pokoje są nowoczesne i gustownie urządzone. W hotelu działa restauracja oraz bar. Goście chwalą hotel za jego lokalizację oraz obsługę.

SUNRISE Romance Sahl Hasheesh – Hotel ten położony jest przy prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i gustownie urządzone. W hotelu działa restauracja oraz bar. Goście cenią hotel za jego spokojną atmosferę.

Jaz Makadi Saraya Resort – Ten hotel położony jest w oazie Makadi Bay, a w jego ofercie znajdują się baseny, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i gustownie urządzone. W hotelu działa 6 restauracji i barów. Goście chwalą hotel za jego spokojną atmosferę oraz obsługę.

Albatros Aqua Park Resort – Ten hotel położony jest przy prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, zjeżdżalnie wodne oraz centrum fitness. Pokoje są przestronne i gustownie urządzone. W hotelu działa 4 restauracje i bary. Hotel jest chwalony przez gości za jego atrakcje dla dzieci oraz obsługę.

Steigenberger Al Dau Beach Hotel – Hotel ten położony jest przy plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i eleganckie. W hotelu działa 8 restauracji i barów, w których serwowane są dania z różnych kuchni. Goście chwalą hotel za jego spokojną atmosferę oraz obsługę.

Titanic Palace – Ten hotel położony jest przy prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i gustownie urządzone. W hotelu działa 7 restauracji i barów. Goście chwalą hotel za jego spokojną atmosferę oraz obsługę.

Hilton Hurghada Resort – Ten hotel położony jest przy prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, korty tenisowe oraz centrum fitness. Pokoje są przestronne i eleganckie. W hotelu działa 11 restauracji i barów. Goście cenią hotel za jego lokalizację oraz atrakcje dla dzieci.

The Oberoi Sahl Hasheesh – Ten luksusowy hotel położony jest na prywatnej plaży, a w jego ofercie znajdują się baseny, korty tenisowe, centrum fitness oraz spa. Pokoje są przestronne i eleganckie, a z niektórych roztacza się widok na morze. W hotelu działa 3 restauracje i bar. Hotel jest bardzo dobrze oceniany przez gości.

Adresy hoteli w Hurghadzie

  1. Steigenberger Aqua Magic – Magawish Village, Hurghada, Egipt
  2. Baron Palace Sahl Hasheesh – Sahl Hasheesh, Hurghada, Egipt
  3. Steigenberger Pure Lifestyle – Yussif Afifi Road, Ad-Dahar, Hurghada, Egipt
  4. SUNRISE Romance Sahl Hasheesh – Sahl Hasheesh Bay, Hurghada, Egipt
  5. Jaz Makadi Saraya Resort – Makadi Bay, Hurghada, Egipt
  6. Albatros Aqua Park Resort – Safaga Road, Hurghada, Egipt
  7. Steigenberger Al Dau Beach Hotel – Yussif Afifi Road, Hurghada, Egipt
  8. Titanic Palace – South Sahl Hashesh Road, Hurghada, Egipt
  9. Hilton Hurghada Resort – Hurghada Bay, Hurghada, Egipt
  10. The Oberoi Sahl Hasheesh – Sahl Hasheesh, Hurghada, Egipt

Podsumowanie i oceny hoteli

Nazwa HoteluOcena na Booking.comOcena w Google Maps
Steigenberger Aqua Magic9,14,6
Baron Palace Sahl Hasheesh9,14,7
Steigenberger Pure Lifestyle8,74,5
SUNRISE Romance Sahl Hasheesh9,04,7
Jaz Makadi Saraya Resort8,54,6
Albatros Aqua Park Resort8,14,3
Steigenberger Al Dau Beach Hotel8,84,6
Titanic Palace8,34,3
Hilton Hurghada Resort8,14,4
The Oberoi Sahl Hasheesh9,54,8

Hurghada oferuje wiele atrakcji turystycznych, a wybór odpowiedniego hotelu może znacznie wpłynąć na jakość wakacji. Wśród powyższych hoteli każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji i budżetu. Bez wątpienia można stwierdzić, że Hurghada to raj dla miłośników egzotycznych wakacji, a wybierając jeden z najlepszych hoteli, można zapewnić sobie niezapomniane wakacyjne wrażenia.

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation