Park Zdrojowy w Busko-Zdroju

Terma Słowacki Resort Medical Spa w Busko-Zdroju

Jeśli szukasz luksusowego i relaksującego wypoczynku, nie szukaj dalej. Terma Słowacki Resort Medical Spa.

Ten zupełnie nowy obiekt wypoczynkowo-rehabilitacyjny został otwarty w czerwcu 2019 r. i znajduje się w samym sercu Buska-Zdroju, tylko 200 m od Parku Zdrojowego.

Budowa Termy Słowackiego trwała sześć lat. Właścicielami obiektu medical spa w Busku-Zdroju jest rodzina Korczaków, która od 25 lat prowadzi znane sanatorium Słowacki w tym samym mieście.

Menadżerowie hotelu Termy Słowackiego postawili sobie za cel ogromne wyzwanie: stworzyć idealne warunki dla zdrowia klientów. Usługi medyczne Termy Słowackiego mają charakter relaksacyjny i obejmują zabiegi na różne dolegliwości i urazy. Zwłaszcza te związane z chorabami cywilizacyjnymi.

Jest to niepowtarzalny obiekt, który łączy w sobie właściwości siarczkowych źródeł termalnych z głębokim i pełnym wypoczynkiem, kompleksową pielęgnacjąc oraz odnową biologiczną. Największym atutem Resort Medical Spa jest znakomity zespół fachowców.

Hotel Słowacki Busko Zdrój

Hotel Słowacki Busko Zdrój oferuje gościom doskonałe usługi i udogodnienia. Na terenie hotelu Terma Słowacki znajduje się kryty basen termalno-mineralny z 26 atrakcjami wodnymi, dwa tory pływackie, zewnętrzny basen (mini) termalno-mineralny, jacuzzi, baseny siarczkowe – wypełnione termalną wodą siarczkową, saunarium oraz tężnie solankowe.

W części rekreacyjnej znajduje się kryty basen termalno-mineralny, dwa tory pływackie, zewnętrzny minibasen termalno-mineralny, jacuzzi, baseny siarczkowe, saunarium i tężnie solankowe. W ośrodku goście mogą korzystać z zabiegów balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, kriokomory i innych.

W obiekcie Resport Medical Spa znajduje się centrum rehabilitacji z dostępem do usług medycznych. Ponadto do dyspozycji gości będą gabinety balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapia, kriokomora, Zakład Leczenia Bólu, Masażu i Masażu Manualnego

Medical Spa zapewnia wykwalifikowany personel medyczny i nowoczesne metody rehabilitacji, króry zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób i schorzeń reumatologicznych.

Atrakcje Busko-Zdróju

W okolicach Buska-Zdroju jest wiele aktywności i atrakcji do zobaczenia. Do najpopularniejszych miejsc należą Park Zdrojowy, kolejka wąskotorowa „Ciuchcia Express Ponidzie” oraz atrakcje Wiślicy, Szydłowa, Kurozwęk. Warto zwiedzić parki krajobrazowe, dolinę rzeki Nidy lub wybrać się na spływ kajakowy i wędrówkę po Górach Świętokrzyskich. W tym urokliwym mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli szukasz odrobiny luksusu, koniecznie zajrzyj do Terma Słowacki Resort Medical Spa. Ten zupełnie nowy ośrodek wypoczynkowyo feruje doskonałe usługi i udogodnienia, dzięki czemu jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, które warto zobaczyć, więc koniecznie sprawdźcie je podczas pobytu.

Gorąco polecam ten ośrodek wszystkim, którzy szukają prawdziwie luksusowych wakacji.

Terma i sanatorium

Uzdrowisko Słowacki Resort Medical Spa to wyjątkowe miejsce, w którym doświadczony zespół specjalistów zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób narządu ruchu, schorzeń reumatologicznych i neurologicznych.

Usługi medyczne Terma Słowacki spełniają najwyższe standardy, a wysoko wykwalifikowany personel medyczny zapewnia rehabilitację na najwyższym poziomie, z możliwością pełnego relaksu. Specjalizują się oni w przedoperacyjnym i pooperacyjnym leczeniu ortopedycznym.

Jest to doskonale wyposażona placówka, która może leczyć narządy ruchu, choroby reumatyczne, zwyrodnieniowe, stany zapalne, bóle pourazowe i wiele innych.

Terma Słowacki Resort

O sukcesie zabiegów w Terma Słowacki Resort decydują najnowocześniejsze w Polsce narzędzia oraz fantastyczny zespół wykwalifikowanych lekarzy, którym zależy na dobrym samopoczuciu turystów i sukcesie leczenia. W ośrodku pracują lekarze i fizjoterapeuci z doświadczeniem w leczeniu polskich sportowców.

Na wyższych kondygnacjach budynku znajduje się około 100 pokoi dla 200 gości. – Do dyspozycji klientów oddaliśmy nowoczesne, wygodne pokoje i apartamenty, klimatyzowane, z balkonami lub tarasami, wyposażone w telewizję, lodówkę oraz dostęp do Wi-fi. wszystkie są efektownie zaaranżowane

W Zakładzie Przyrodoleczniczym oraz Strefie Piękna i Relaksu można odnaleźć gabinety balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, kriokomorę, ale także oddział terapii bólu, studio masażu i terapii manualnej czy gabinety kosmetyczne.

Kompleks basenów, strefa spa, saunarium, hydromasaże, natryski, ­bicze wodne, jaccuzi to przykład bogatej oferty obiektu Terma Słowacki.

Podsumowanie

Terma Slovak Resort to piękny, nowoczesny hotel, który oferuje gościom wspaniałe zabiegi i udogodnienia. Goście mogą korzystać z zabiegów spa na terenie ośrodka lub odwiedzić pobliski Park Zdrojowy.

Personel hotelu dba o dobre samopoczucie swoich gości i zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy, którzy skupiają się na zapewnieniu skutecznych planów leczenia dla wszystkich naszych klientów. Jeśli jesteś szukasz wspaniałego miejsca na relaks i odpoczynek, Terma Slovak Resort jest idealnym miejscem!

Rezerwacji dokonasz klikając w obrazek poniżej, gdzie sprawdzisz kalendarz dostępności i cennik pobytu:

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation