Co zabrać na wycieczkę do Tunezji?

Jeśli planujesz wakacje w Tunezji, musisz zabrać ze sobą kilka rzeczy.

Po pierwsze, musisz spakować ubrania na ciepłą pogodę. Spakuj szorty, bluzki i sandały, ponieważ temperatury w Tunezji mogą sięgać nawet 38 stopni Celsjusza. Musisz oczywiście zabrać ze sobą strój kąpielowy, ponieważ w Tunezji jest wiele pięknych plaż.

Po drugie, należy spakować paszport i wizę. Bez tych dokumentów nie będzie można wjechać do kraju.

Po trzecie, trzeba spakować pieniądze. Tunezyjską walutą jest dinar tunezyjski. Pieniądze można wymienić na dinary na lotnisku lub w kantorze.

Po czwarte, warto spakować krem z filtrem (np. na twarz SPF50, a resztę ciała SPF30), kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Słońce w Tunezji jest bardzo silne i łatwo można się poparzyć.

Na koniec nie zapomnij spakować aparatu fotograficznego! Tunezja to piękny kraj, w którym jest wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia.

Co zabrać ze sobą na pokład samolotu?

Do samolotu można zabrać czytnik elektroniczny (jak np. Kindle) lub tablet. Warto też spakować słuchawki, aby móc słuchać muzyki lub oglądać filmy na swoim urządzeniu. Należy pamiętać o włączeniu funkcji „Tryb samolotowy” podczas startu i lądowania. W trakcie lotu nie można ładować urządzeń elektronicznych (również z powerbanka).

Życzymy miłej podróży!

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 1 Ocena: 5]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation