Co można, a czego nie można wwozić do Tunezji

Jeżeli planujesz podróż do Tunezji, ważne jest, abyś wiedział, co możesz, a czego nie możesz zabrać ze sobą. Niektóre przedmioty nie mogą być wwożone do kraju, a inne nie mogą być wywożone z Tunezji.

W tym wpisie na blogu przedstawimy listę przedmiotów dozwolonych i zabronionych w Tunezji. Wiedza na temat tego, co można, a czego nie można wwozić, pomoże zapewnić bezproblemową podróż!

Co można wwieźć do Tunezji?

Jest wiele rzeczy, które można zabrać ze sobą w podróż do Tunezji, w zależności od zainteresowań i rodzaju wycieczki. Jeżeli chcesz poznać historię i kulturę tego kraju, rozważ zabranie przewodnika po Tunezji. Możesz też nauczyć się kilku podstawowych zwrotów w tunezyjskim języku arabskim.

Jeżeli chcesz podziwiać naturalne piękno tego kraju, spakuj krem z filtrem, sprzęt do pływania i buty do wędrówek. I oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, aby utrwalić wspomnienia z pobytu w tym fascynującym kraju!

Ile alkoholu i papierosów można przewieźć do Tunezji?

Najczęściej pytanie co można przewieźć dotyczy limitu alkoholu lub papierosów, które można zabrać ze sobą w podróż do Tunezji.

Do Tunezji można wwieźć 2 litry alkoholu poniżej 25% lub 1 litr powyżej 25%.

Do Tunezji można wwieźć 200 szt. papierosów lub 100 cygaretek lub 50 cygar lub 500g tytoniu.

Czego nie można przewieźć do Tunezji?

Istnieją produkty, których nie można przewozić do Tunezji, w tym świeżych owoców i warzyw, mięsa i drobiu, produktów mlecznych i jaj oraz wszelkiego rodzaju żywych zwierząt. Ponadto wywóz waluty tunezyjskiej z kraju jest nielegalny.

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 29 Ocena: 3.7]

Piotr Starzyński

More Reading

Post navigation