Budapeszt na Walentynki z Warszawy od 108 zł

Romantyczny i jedyny w swoim rodzaju Budapeszt dostępny dzisiaj za 108 zł. I to nie w byle jakim terminie, bo na same Walentynki 2019. Na miejscu z pewnością nie będziecie się nudzić. Możecie odwiedzić Parlament w Budapeszcie, Basztę Rybacką, Górę Gellerta czy Szpital w Skale. Możecie też alternatywnie spędzić czas w legendarnych łaźniach, np. Széchenyi lub Gellerta.

W zbliżonej cenie znajdziecie znacznie więcej terminów, również na weekend.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.

Na miejscu proponujemy zatrzymać się w hotelu Rooftop w pobliżu centrum Budapesztu. Cena dla 2 osób w podanym terminie to 182 zł. Tutaj mamy dla Was więcej propozycji noclegów w Budapeszcie.

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz