Budapeszt z Warszawy w kwietniu czwartek – niedziela od 108 zł

Gmach parlamentu, wzgórze Gellerta i Baszta Rybacka przekonają Cię, by zobaczyć Budapeszt? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to dziś mamy dla Was tanie bilety w tym kierunku. Bilety z Warszawy do Budapesztu w terminie 18-21 kwietnia będą Was kosztowały 108 zł. To cena za lot w obie strony dla osób z członkostwem WizzAir Discount Club.

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, to pamiętajcie, że Budapeszt ma o wiele więcej do zaoferowania, w tym bardzo interesujący szpital w skale czy Basztę Rybacką Budapesztu.

Bilety zarezerwujecie klikając w grafikę.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz