Kemer widok na plażę i leżaki

Kemer co warto zobaczyć?

Wieża Zegarowa. Znajdująca się w centrum miasta, jest centralnym punktem miasta i miejscem spotkań. Port jachtowy. Muzeum Nomadów – Yorük Parkı Góra Tahtalı Demre-Myra-Kekova. Jaskinia w miejscowości Beldibi. Starożytne miasto Phaselis. Olympos.

Kemer co zwiedzić?

Wieża Zegarowa – Znajdująca się w centrum miasta, jest centralnym punktem miasta i miejscem spotkań. Port jachtowy – Jest to jeden z najbardziej popularnych punktów wśród turystów. Muzeum Nomadów – Yorük Parkı – Znajduje się w pobliżu portu, jest to miejsce, gdzie można zobaczyć wiele różnych atrakcji. Góra Tahtalı – Jest to góra, która ma wiele do zaoferowania turystom, takich jak piękne widoki i ścieżki piesze. Demre-Myra-Kekova – Jest to miejsce, które ma wiele do zaoferowania turystom, takich jak piękne widoki i ścieżki piesze. Jaskinia w miejscowości Beldibi – Jest to miejsce, które ma wiele do zaoferowania turystom, takich jak piękne widoki i ścieżki piesze. Starożytne miasto Phaselis – Jest to miejsce, które ma wiele do zaoferowania turystom, takich jak piękne widoki i ścieżki piesze. Olympos – Jest to miejsce, które ma wiele do zaoferowania turystom, takich jak piękne widoki i ścieżki piesze.

Kemer co zwiedzać?

Atrakcje i zabytki Kemer – co warto zobaczyć: Wieża Zegarowa. Znajdująca się w centrum miasta, jest centralnym punktem miasta i miejscem spotkań. Port jachtowy. Muzeum Nomadów – Yorük Parkı Góra Tahtalı Demre-Myra-Kekova. Jaskinia w miejscowości Beldibi. Starożytne miasto Phaselis. Olympos.

Kemer czy Side?

Czy wolisz bierny wypoczynek, czy aktywny? Jeśli wolisz bierny wypoczynek, to Side jest dla Ciebie. Jeśli jednak wolisz aktywny wypoczynek, to Kemer będzie lepszym wyborem.

Kemer Turcja co warto zobaczyć?

Wieża Zegarowa, Port Jachtowy, Muzeum Nomadów, Góra Tahtalı, Demre-Myra-Kekova, Jaskinia w miejscowości Beldibi, Starożytne miasto Phaselis, Olympos

Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry