Tanie loty do Rzymu na wakacje z Krakowa od 142 zł

Doskonała okazja na zobaczenie Rzymu i jego legendarnych atrakcji: Koloseum, Panteon czy Forum Romanum. W systemie rezerwacyjnym Wizzair odszukaliśmy dla Was dwie ciekawe opcje zrealizowania takich marzeń.

Na koniec wakacji, 23-29 sierpnia możecie polecić do stolicy Włoch za 192 zł (cena dla członków WDC). Natomiast nieco później w terminie 12-15 września za tytułowe 142 zł. Drugi termin na zwiedzanie Rzymu jest o tyle wygodny, że to termin pokrywający się częściowo z weekendem.

Rezerwacji na loty dokonacie klikając w odpowiedni obrazek. Dalsze instrukcje dostępne na stronie przewoźnika.

W cenie tylko bagaż podręczny
Wizzair bezpłatnie daje pasażerom prawo do zabrania ze sobą bagażu o maksymalnych wymiarach: 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg. Bagaż ten należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wykupienie dodatkowej usługi WIZZ Priority daje prawo do zabrania na pokład dodatkowego, dużego bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm). Oznacza to więc możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych: małego (40 x 30 x 18 cm) i dużego (55 x 40 x 23 cm).

Wizzair wprowadził także możliwość wykupienia małego bagażu rejestrowanego o wadze do 10 kg.
WizzAir
Bilety na loty z linią Wizz Air. Podana cena jest dostępna dla członków Wizz Discount Club. Członkostwo podstawowe dla siebie i 1 osoby towarzyszącej kosztuje 30 € rocznie.
Kliknij na gwiazdkę od 1 do 5, żeby ocenić!
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Przewiń do góry